Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)

Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 3.0 and up
Version1.0.9
File Size46.8Mb
File TypeAPK
PublisherKiller Bean Studios
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Money

Descriptions

Objektivi Zombie (MOD, para të pakufizuara) - ka ardhur apokalipsi, rrugët e qyteteve janë të mbushura me të vdekur në këmbë, ju jeni duke luajtur për heroin që është në njësinë e qëllimeve speciale dhe ju jepen detyra për të pastruar qytetin nga pushtimi të zombive. Loja ka një grafikë të mirë moderne dhe efekte speciale të shkëlqyera, një përzgjedhje të madhe të armëve dhe mjeteve speciale që mund të zgjidhni në fillim të lojës. Armatosni karakterin tuaj deri në dhëmbë, zgjidhni si të veproni dhe çfarë taktikash do të përdorni, qëlloni armiqtë gjatë rrugës dhe mos i lini t'ju afrohen.

Screenshots

Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money)

Zombie Objective Video

Download Zombie Objective (MOD Unlimited Money) APK for Android

Lufta kundër të vdekurve ka filluar.
Zombie Objective është një operacion kryesor ushtarak për të siguruar një qytet të infektuar me zombie.
Ju jeni një anëtar i një ekipi elitar ushtarak që do të shpërthejë nëpër të vdekurit derisa zombitë të asgjësohen dhe qyteti të jetë i sigurt.
Ju do të kryeni misione për të mbrojtur asetet, për të mbrojtur të lënduarit, për të mbledhur furnizime, për të ofruar mbështetje snajper dhe mbi të gjitha, për të gjuajtur dhe vrarë zombitë.
Në këtë gjuajtës emocionues të zombive, ju jeni të armatosur me armë dhe armë përleshjeje, teknologji dhe forca të blinduara, për të t'ju ndihmojë të mbijetoni nga një luzmë e të vdekurve që grumbullohen në këtë qytet.
Për t'u bërë shkatërruesi i fundit i zombive, do t'ju nevojiten të gjitha trajnimet tuaja taktike dhe aftësitë ushtarake për të luftuar të vdekurit në 7 mjedise unike.
Personalizoni pajisjet dhe armët tuaja për të luajtur çdo stil që dëshironi.
Gjuani të vdekurit si një mitraloz i rëndë, një snajper zombie vjedhurazi, një ninja super i shpejtë, një gjahtar mumjesh me hanxhar, një vrasës me sëpatë, një luftëtar zombie samurai dhe më shumë.

Maybe You Like