Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)

Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 5.0 and up
Version1.95
File Size141.3Mb
File TypeAPK
PublisherSoner Kara
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Money

Descriptions

Traffic Rider (MOD, Para të Pafundme) - loja legjendare moto në android nga studio Skgames! Në këtë lojë ju duhet të lëvizni me shpejtësi të madhe përgjatë autostradave, për këtë merrni biçikletën më të lezetshme dhe më të fuqishme, përmirësoni atë dhe kaloni në aventurë. Gjatë rrugës, ju duhet të shkoni nëpër makina dhe furgona të tjera. Për të fituar shumë pikë - shkoni sa më shpejt dhe me kujdes. Loja Traffic Rider mod apk ka një udhëtim të pafund dhe grafikë të shkëlqyer!

Screenshots

Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money)

Traffic Rider Video

Download Traffic Rider (MOD Unlimited Money) APK for Android

Një tjetër kryevepër nga krijuesit e Traffic Racer.
Këtë herë, ju jeni pas rrotave të një motoçiklete në një përvojë lojërash shumë më të detajuar, por gjithashtu duke ruajtur argëtimin dhe thjeshtësinë e shkollës së vjetër.
shikoni perspektivën, grafika më të mira dhe tingujt e biçikletave të regjistruara në jetën reale.
Thelbi i garave arcade të qetë është ende atje, por në guaskën e gjeneratës së ardhshme.
Ngasni biçikletën tuaj në rrugët e pafundme të autostradës që parakalojnë trafikun, përmirësoni dhe blini biçikleta të reja për të mposhtur misionet në modalitetin e karrierës.
Tani është koha për të dalë në rrugë me një motoçikletë!.

Maybe You Like