Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)

Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 5.1 and up
Version1.7.6
File Size129.5Mb
File TypeAPK
PublisherCASUAL AZUR GAMES
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Money

Descriptions

Tank Stars (MOD, para të pakufizuara) - një tjetër projekt i betejave të tankeve në internet, por kjo lojë është bërë në një stil arcade, i cili do t'i japë lojës dinamike dhe eksitim, dhe grafikë vizatimi shumëngjyrëshe në harmoni të përkryer me pamjen e përgjithshme të lojës. Vlen të përmenden njësi të pazakonta të teknologjisë me armë të ndërlikuara, të cilat do t'u japin të shtënave një pamje krejtësisht të ndryshme.

Screenshots

Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)Download Tank Stars (MOD Unlimited Money)

Tank Stars Video

Download Tank Stars (MOD Unlimited Money) APK for Android

A jeni gati për luftën e tankeve 2D të mbushura me aksion?
Mirë se vini në Tank Stars, një nga lojërat më të mira të tankeve të betejës që mund të luani me miqtë në internet dhe jashtë linje.
Gjeni këndin e duhur të gjuajtjes dhe lëshoni forcën tuaj të hekurt në makinat luftarake të armikut tuaj!
Bëni goditjen e duhur shpejt ose do të humbni!
Ka dhjetëra raketa dhe armë vdekjeprurëse në dispozicion në arsenalin tuaj.
Bërthamat, bomba ngrirëse, taser, armë hekurudhore, topa plazma dhe shumë të tjera!
Zgjidhni armën e duhur për të eliminuar objektivat tuaja sa më shpejt të jetë e mundur.
Djeg të gjitha tanket e armikut në tokë!.
Dëshironi të keni tankun më të lezetshëm ndonjëherë?
Fitoni betejat e çmendura të tankeve, merrni tonelata ari dhe mblidhni të gjitha tanket e mrekullueshme të së kaluarës dhe së ardhmes!
T-34, Abrams, Tiger, Toxic Tank, Atomic Launcher dhe shumë makina të tjera të vdekura ju presin në bazën tuaj ushtarake.

Maybe You Like