Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)

Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 6.0 and up
Version1.0
File Size1015.4Mb
File TypeAPK
PublisherPsyonix Studios
PriceFree
MOD FeaturesFull

Descriptions

Rocket League Sideswipe - një lojë e çmendur arcade futbolli që përfshin makina garash. Ashtu si në futbollin normal, ju duhet të shënoni topin në portën e kundërshtarit, por në këtë lojë ju duhet ta bëni atë me ndihmën e një makine. Fizika dhe kontrolli në lojë janë shumë të përpunuara, lëvizja bëhet me rrëshqitje në të dyja anët e ekranit, dhe me trokitje mund të kërceni dhe të përshpejtoni që do t'ju ndihmojë ta rrokullisni me lehtësi topin te portat e armikut. Rocket League tashmë ka fituar famë në PC dhe konzola, dhe tani mund të luani në pajisjen tuaj celulare!

Screenshots

Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)Download Rocket League Sideswipe (MOD Full)

Rocket League Sideswipe Video

Download Rocket League Sideswipe (MOD Full) APK for Android

Lojëra me makina dhe futboll përplasen në Rocket League Sideswipe!
Futbolli i makinave me shumë lojtarë është riimagjinuar për pajisjet celulare nga krijuesit e lojës hit Rocket League.
Shënoni gola në lojëra 2-minutëshe me ritme të shpejta dhe personalizoni makinat në Garazh.
Gëzohuni me miqtë ose luani lojëra online me lojtarë në mbarë botën.
Drejtoni makina garash supersonike dhe goditni topin e futbollit në rrjetën e kundërshtarit tuaj për të fituar ndeshje.
Tashmë një profesionist i Rocket League?
Fluturoni në ajër dhe bëni të shtëna mashtrimi, madje edhe një rivendosje të rrokullisjes!
Dominoni fushën e futbollit dhe garoni në krye të tabelës së liderëve të futbollit të makinave duke marrë pjesë në ndeshjet e renditura në mbarë botën.
Po kërkoni të relaksoheni dhe të argëtoheni?
Futbolli i makinave në internet në modalitetin e rastësishëm ju lejon të kryeni manovrat tuaja më të çmendura pa ndikuar në gradën tuaj..
Lojëra futbolli me shumë lojtarë të nivelit të lartë me një kombinim të futbollit të mbushur me aksion dhe makinave me raketa.
Luaj lojra online me shumë lojtarë falas dhe zotëro kontrollet intuitive të lojës me prekje, të dizajnuara në mënyrë perfekte për lojën e betejave me makina celulare.
Zhbllokoni makina të reja dhe artikuj emocionues Rocket Pass duke luajtur në internet dhe duke e provuar veten në Arenë.
Ndjeni nxehtësinë e modalitetit të ri të lojës së sezonit 6, Heatseeker!

Maybe You Like