Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)

Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 7.0 and up
Version1.32.0
File Size803.8Mb
File TypeAPK
PublisherVivid Games S.A.
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Money

Descriptions

Real Boxing 2 (MOD, Para të Pafundme) - imituesi origjinal i boksit me grafikë të avancuar. Ju mund të merrni pjesë në një luftë në arenën e madhe. Sfidoni yjet e boksit botëror, por për këtë ju duhet të kaloni një rrugë të gjatë dhe të vështirë, të mësoni të gjitha kombinimet dhe teknikat, si hook, jab, uppercut dhe të zgjidhni trajnerët më të mirë për t'u përgatitur për një luftë serioze. Loja përmban modalitete me një lojtar dhe shumë lojtarë me lojtarë nga e gjithë bota.

Screenshots

Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money)

Real Boxing 2 Video

Download Real Boxing 2 (MOD Unlimited Money) APK for Android

Lojërat luftarake arrijnë një nivel të ri, me mënyrat e lojërave në internet, sfidat dhe luftëtarët e rinj— Hyni në unazën e lojërave realiste, dilni me grusht dhe bëhuni gati për të gjëmuar!
Hyni në ringun e lojërave të boksit dhe futuni në ndeshjet me grusht në lojën më të mirë luftarake .
Përballuni me kundërshtarë të rrezikshëm boksier në ring dhe shënoni një KO!
Eksploroni botën e boksit dhe hapni rrugën tuaj në lojërat e boksit - Ju mund të bëheni kampion boksi, një kampion për moshat!
Hyni në arenën e lojërave online dhe bëhuni gati për të goditur me grusht, grusht të fortë dhe KO boksierin rival!.
BASHKONI NJË EKSPERIENCE TË PA SHUME LUFTIKE MMO.

Maybe You Like