Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)

Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 4.1 and up
Version19.2
File Size42.8Mb
File TypeAPK
PublisherMobile Sports Time
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Money

Descriptions

Mini Golf 3D City Stars (MOD, Para të Pafundme) - një lojë popullore në ajër të hapur, por ky sport kërkon vende mbresëlënëse, si rezultat, u shfaq një version i thjeshtuar i quajtur mini-golf, i cili u transferua me sukses në platformat celulare. Pra, në lojën e re të quajtur Mini Golf 3D ju duhet të provoni dorën tuaj në mini-golf, ndërsa do të konkurroni kundër lojtarëve të vërtetë nga e gjithë bota. Një përzgjedhje e madhe e vendeve, pajisjeve do t'ju lejojë të realizoni plotësisht aftësitë tuaja. Vlen gjithashtu të përmendet grafika shumëngjyrëshe duke i dhënë lojës një atmosferë festive.

Screenshots

Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money)

Mini Golf 3D City Stars Video

Download Mini Golf 3D City Stars (MOD Unlimited Money) APK for Android

⛳ Yjet rivalë me shumë lojtarë 1v1 Mini Golf.
Bëhu Mbreti i ndeshjes së betejës së golfit !
Lojë Mini Golf me shumë lojtarë dhe offline në një!
Fitoni monedha dhe diamante për të blerë gjëra interesante!
Sfidoni të gjithë botën në Mini Golf 3D Worlds Stars Clash, me funksionin krejt të ri në kohë reale rreth Globe multiplayer!
Konkurrenca magjike e minigolfit me shumë lojtarë që tregon avatarin tuaj dhe ju jep kohë për të ushtruar përpara se të fillojë ndeshja e vërtetë.
Zhbllokoni arritjet e reja, bisedoni me linja standarde, luani Micro Golf 3D Worlds Stars Arcade dhe konkurroni kundër lojtarëve të vërtetë nga e gjithë bota.
Përditësimi vjen gjithashtu me një funksion të ruajtjes në renë kompjuterike, kështu që nuk do të humbisni asnjë përparim, dhe paketa të reja monedhash që mund të blini për t'i përdorur në lojërat e golfit ★ .
Është koha për t'u çlodhur, kështu që ndaloni nxitimin dhe luani lojëra golfi.
Bëhuni gati për t'u bashkuar me turneun dhe bëhuni kampioni numër 1 i minigolfit!.
Përjetoni botën e përplasjes së rivalëve të minigolfit arcade në Aztec El Dorado World.

Maybe You Like