Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)

Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 5.1 and up
Version2.3.0
File Size72.6Mb
File TypeAPK
PublisherHoma
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Coins

Descriptions

Merge Master - Dinosaur Fusion (MOD, Monedha të Pafundme) - një lojë arcade e rastësishme me enigma dhe elemente strategjike taktike të frymëzuara nga lojërat e njohura strategjike. Dhe kështu, detyra juaj në fushën e lojës është të çiftoni njësi identike në të njëjtën qelizë, duke marrë kështu një njësi të një niveli më të lartë. Ndërsa përparoni, mund të merrni më shumë se 60 lloje të ndryshme dinosaurësh, duke ju mundësuar të mbroni bazën tuaj nga pushtuesit e armiqve në mënyrë më efektive. Ky kombinim i mekanikës së lojës do t'ju lejojë të relaksoheni në lojën Merge Master mod apk, dhe në të njëjtën kohë të ushtroni trurin tuaj.

Screenshots

Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)Download Merge Master (MOD Unlimited Coins)

Download Merge Master (MOD Unlimited Coins) APK for Android

A mund të mendoni mjaftueshëm të mprehtë për të bashkuar shumë shpejt dhe për të kombinuar të gjithë dinosaurët, për të bërë një shkrirje skuadre dinos dhe për të luftuar kundër armiqve?
Kërkimi juaj është i thjeshtë ...
përdorni strategjinë tuaj për të kombinuar dinosaurët ose luftëtarët në fushën tuaj të betejës dhe për të luftuar kundër armiqve !
Ju duhet të bëni një shkrirje të trupave tuaja dhe të bashkoni kafshët shpejt nëse doni të fitoni në këtë imitues të betejës epike të dinosaurëve jurasik në një nga lojërat më të lezetshme të dinosaurëve!
legjendat e përbindëshave dhe bashkimi i dragonjve, për të gjithë ata që duan të bashkojnë dragonj dhe përbindësha, bashkohen dhe përleshen me dinosaurët, bashkojnë harkëtarët dhe shijojnë bash dino dhe fitojnë luftën.
Qëllimi kryesor i lojës është të mposhtni të gjithë armiqtë duke kombinuar luftëtarët tuaj ose dinosaurët.
Armiqtë janë dragonj, monstra, harkëtarë, kështu që nuk do të jetë e lehtë të fitosh në këtë lojë gjuetie jurasike.
Sulmoni për të marrë kontrollin e vendndodhjeve të armikut dhe për të shijuar lojën tonë më të mirë të dinosaurëve të egër dhe dragoit!
Reagoni dhe mendoni shpejt.
Përdorni strategjinë dhe taktikat tuaja për të fituar betejën dhe për të kaluar në nivelin tjetër të tërbimit të dinosaurëve.
Luftoni shefin e fundit pasi bashkoni të gjitha krijesat tuaja si një bos dinosaur!
Në çdo hap të kësaj sfide, një përbindësh që ishte shkrirë me fuqi në rritje do t'ju presë!
Zbatoni strategjinë tuaj në kohë reale dhe gjeni kombinimin e duhur për të vizatuar.
Cila do të jetë lëvizja e radhës e duhur në këtë lojë me kafshë dhe dragua?
Bashkoni monstra dhe zhbllokoni dinosaurët e rinj dhe më të fuqishëm të shkrirë!
Vetëm 1% e lojtarëve zhbllokojnë të gjitha krijesa dhe fitoni sfidën e dino bash ⏩ A jeni gati për të?
Rritni luftëtarët dhe skuadrën tuaj dino nga ushtarë të thjeshtë në përbindësha të frikshëm kur bashkoni dhe luftoni me ta.
Përdorni gishtin tuaj për të vizatuar kombinimin e duhur dhe për të evoluar përbindëshat tuaj.
Mos harroni, nëse nuk i bashkoni shumë shpejt përbindëshat tuaj, armiqtë tuaj do t'ju mundin në luftën e raundit të fundit.
A jeni gati të bashkoheni dhe të përplaseni në këtë lojë të tërbimit të dinosaurëve?
Luaj falas.Sfidoni veten për t'u bërë mbreti i bashkimit të luftërave dhe i shkrirjes, lojërave T-rex dhe shumë të tjera në legjenda të mëdha përbindësh.
Kjo nuk është një nga ato lojërat klasike dhe të mërzitshme të bashkimit t-rex ose lojërat boshe të dragoit.
Kjo është një lojë e re, falas dhe e lezetshme për të gjithë djemtë dhe vajzat që janë adhurues të lojërave të dinosaurëve dhe duan të mendojnë si një gjuetar dinosaurësh dhe t'i bashkojnë kafshët në legjenda përbindësh.
Lista e veçorive të lojës tuaj të re pa pagesë rastësore:🦕 Grafika të bukura 3D 🦖 Bëhu dinozauri më i fortë dhe më strategjik kur bashkove speciet🦕 Lojë 100% falas dhe fansa të botës jurrasike🦕 Shumë monstra, luftëtarë dhe dinosaurët për t'u bashkuar, në këtë simulator epik beteje.
trupa për të rritur fuqitë tuaja.
⚔️ Zhvilloni në një përbindësh gjigant dhe të frikshëm në këtë lojë gjuetie jurasike☠️ Zgjidhni me kujdes drejtimet ku dëshironi të lëvizni.
Nëse nuk evoluoni mjaftueshëm shpejt, krijesat e tjera të mëdha do t'ju rrëzojnë në këtë hiper-evolucion të kafshëve.
⚔️ Evoluoni shpejt dhe luftoni të gjithë armiqtë.
Bëhuni si një gjuetar dinosaurësh dhe bashkoni harkëtarët ose bashkoni një skuadër dino super të fuqishme☠️ Jini të guximshëm dhe përballuni me betejën e dinosaurëve si një mjeshtër i vërtetë bashkimi.
Bëhuni krijesa më e fortë dhe më e tmerrshme që do të bashkohet dhe do të luftojë për të pushtuar fushën e betejës në një nga lojërat më të lezetshme të dinosaurëve!.
Rreth Homa: Merge Master: Dinosaur Fusion është prodhuar nga Homa Games.
Homa është një botues kryesor i Lojërave Hyper Casual, Puzzle Games dhe Games Casual.
Homa publikoi lojëra si Sky Roller, NERF!
Epic Pranks!, Voodoo Pranks, Farm Land, Monster Evolution, Monster Catch, Zookemon Animal Catch dhe shumë të tjera.

Maybe You Like