Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)

Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 5.0 and up
Version13.6.1
File Size122.9Mb
File TypeAPK
PublisherGlu
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Cash/Stars

Descriptions

KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD, Para/Yje të Pafund) - Nëse gjithmonë keni ëndërruar të bëheni një yll super i famshëm i renditjes botërore, atëherë kjo lojë është krijuar për ju. Krijoni karakterin tuaj ose zgjidhni nga ata tashmë të pranishëm dhe filloni karrierën tuaj si këngëtare ose këngëtare. Merrni pjesë në koncerte dhe shkoni në turne. Mblidhni një numër të madh fansash dhe mundni rekorde botërore nga njerëz të tjerë po aq të famshëm. Veshja në butikët më të shtrenjtë të botës, gjithmonë dëshirohet nga të ftuarit në çdo transmetim.

Screenshots

Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars)

KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD Video

Download KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD (MOD Unlimited Cash/Stars) APK for Android

Bëhuni të famshëm në Hollywood dhe krijoni historinë tuaj të modës!
Zgjidhni historinë tuaj të mbushur me modë në pistë, famë dhe personazhe të famshëm.
Vishuni për një pamje të re të të famshmëve, bashkohuni me një skuadër të re dhe pushtoni botën e modës me stil.
A jeni gati për t'u bërë një ikonë e famshme e modës dhe yll filmi në KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD?.
Luaj me miq të rinj në mbarë botën në këtë lojë simulatori të jetës së të famshmëve dhe tregimeve të modës.
Përjetoni ngritjen në yll dhe jetën e superyjeve me një komunitet lojtarësh të apasionuar pas modës dhe stilit.

Maybe You Like