Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)

Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 3.0 and up
Version2.8.0
File Size153.1Mb
File TypeAPK + DATA (OBB)
PublisherGlu
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Money/Energy

Descriptions

KENDALL & KYLIE (MOD, Para/Energji e Pafund) - kjo lojë do t'ju japë një mundësi unike për t'u ndjerë si një personazh i vërtetë i famshëm, për të qenë në rrezet e lavdisë dhe për të rekrutuar një numër të madh fansash. Jeni ju që krijoni një super yll të vërtetë, do të merrni pjesë në lojëra kuiz të ndryshme, do të visheni në butikët më të shtrenjtë të botës dhe sigurisht do të shijoni jetën tuaj virtuale, por shumë interesante dhe popullore. Zgjedhja është vetëm për ju, gjeni një partner, bëni shëtitje dhe restorante. nga hokage242

Screenshots

Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy)

KENDALL & KYLIE Video

Download KENDALL & KYLIE (MOD Unlimited Money/Energy) APK for Android

Bëhuni të famshëm në Hollywood dhe krijoni historinë tuaj të modës!
Zgjidhni historinë tuaj të mbushur me modë në pistë, famë dhe personazhe të famshëm.
Vishuni për një pamje të re të të famshmëve, bashkohuni me një skuadër të re dhe pushtoni botën e modës me stil.
A jeni gati për t'u bërë një ikonë e famshme e modës dhe yll filmi në KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD?.
Luaj me miq të rinj në mbarë botën në këtë lojë simulatori të jetës së të famshmëve dhe tregimeve të modës.
Përjetoni ngritjen në yll dhe jetën e superyjeve me një komunitet lojtarësh të apasionuar pas modës dhe stilit.

Maybe You Like