Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)

Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 4.0 and up
Version2.21
File Size1333.2Mb
File TypeAPK + DATA (OBB)
PublisherWarner Bros. International Enterprises
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Coins

Descriptions

Injustice: Gods Among Us (MOD, Monedha të Pafundme) - mblidhni një ekip unik dhe shumë të fortë me super heronj. Thith aftësitë dhe forcën e tyre, bëhu lider në Padrejtësi. Loja gjithashtu ka grafika më të fundit ultra të bukur, kontroll të shkëlqyeshëm dhe një numër të madh detyrash në lojë do të takoni një numër të madh personazhesh të njohur. Të cilat kanë aftësitë e tyre unike mbi dhe super teknika. Dhe nëse për ndonjë arsye u bë e mërzitshme, atëherë keni një mundësi unike për të luajtur në modalitetin e multiplayerve në internet në të cilin luftoni kundër lojtarëve të tjerë të vërtetë nga e gjithë bota.

Screenshots

Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins)

Download Injustice: Gods Among Us (MOD Unlimited Coins) APK for Android

Ndërtoni një listë epike të super heronjve dhe zuzarëve të DC dhe përgatituni për betejë!
PADREJTËSIA: GODS MES NESH është një lojë me letra kolektive që mund të luhet pa pagesë, ku ndërtoni një listë me personazhe, lëvizje, fuqi dhe pajisje dhe hyni në arenën në betejat e veprimit 3-në-3 me prekje.
Përdorni mekanikën e ekranit me prekje e pajisjes tuaj celulare për të luftuar armiqtë tuaj në luftime aksion 3-në-3.
Rrëshqitni dhe trokitni lehtë për të kryer kombinime dhe për të ndërtuar fuqinë tuaj për të kryer sulme speciale dhe super lëvizje të marra drejtpërdrejt nga versioni i konsolës së lojës.
Ndërtoni grupin tuaj të lëvizjeve, rrisni fuqitë tuaja, përmirësoni personazhet dhe pajisjet tuaja dhe mundni konkurrencën tuaj.
Zhvilloni vazhdimisht koleksionin tuaj të kartave për t'iu përshtatur stilit tuaj të lojës dhe vendosni ekipin tuaj më të mirë përpara ndërsa përballeni me një seri super heronjsh dhe luftëtarësh të këqij të DC.

Maybe You Like