Download FIFA Soccer (MOD Full)

Download FIFA Soccer (MOD Full)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 5.0 and up
Version18.0.04
File Size178.2Mb
File TypeAPK
PublisherELECTRONIC ARTS
PriceFree
MOD FeaturesFull

Descriptions

FIFA Soccer - zgjidhni klubin tuaj të futbollit dhe kaloni nëpër stërvitje interesante në të cilat do të mësoni se si të shënoni gola, të mundni penallti dhe të jepni saktë pasime. Në botën e lojës, do t'ju duhet të kaloni momente të rëndësishme për të fituar ndeshje dhe për të shkuar në ligën botërore.

Screenshots

Download FIFA Soccer (MOD Full)Download FIFA Soccer (MOD Full)Download FIFA Soccer (MOD Full)Download FIFA Soccer (MOD Full)Download FIFA Soccer (MOD Full)

FIFA Soccer Video

Download FIFA Soccer (MOD Full) APK for Android

Ndërtoni një Ekip Ultimate™ të yjeve tuaj të preferuar të futbollit dhe filloni udhëtimin tuaj drejt Kupës së Botës FIFA™ në EA SPORTS™ FIFA Mobile sot.
Sezoni i ri '23 është këtu!
Ky përditësim përfshin lojtarë, komplete, klube dhe liga të përditësuara për të pasqyruar sezonin real të futbollit në botë 22/23!
Me mbi 15,000 yje autentikë të futbollit për të zgjedhur, duke përfshirë talentet e klasit botëror si Kylian Mbappé, Christian Pulisic, Vinicius Jr dhe Son Heung-min, plus 600+ ekipe duke përfshirë Chelsea, Paris SG, Real Madrid, Liverpool dhe Juventus.
Rijetoni më të mëdhenjtë në botë turne futbolli.
FIFA Mobile është e vetmja lojë celulare e licencuar e FIFA World Cup 2022™, ku mund të riluani kllapat zyrtare të turneut me cilindo nga 32 kombet e kualifikuara.

Maybe You Like