Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)

Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 4.1 and up
Version1.7.1
File Size88.9Mb
File TypeAPK
PublisherELECTRONIC ARTS
PriceFree
MOD FeaturesFull

Descriptions

Command & Conquer: Rivals PVP - versioni android i strategjisë së kultit në kohë reale, i cili fitoi një popullaritet mahnitës në kohën e tij, dhe tani krijuesit e Command & Conquer vendosën t'i japin lojës një jetë të dytë dhe të lëshojnë një klon të plotë si pjesë e platformave mobile. Vlen të përmendet se versioni android është i përqendruar në ekranet me prekje dhe kërkesat e sistemit të pajisjeve mobile, përndryshe zhvilluesit u përpoqën të përcjellin me saktësi atmosferën e vetë Command & Conquer. Dhe kështu, ne kemi një lojë që do të kënaqë të gjithë adhuruesit e projekteve retro dhe thjesht dashamirët e RTS klasike. Grafikisht, Command & Conquer: Rivals gjithashtu nuk ngre asnjë kundërshtim.

Screenshots

Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full)

Command & Conquer: Rivals PVP Video

Download Command & Conquer: Rivals PVP (MOD Full) APK for Android

Nuk ka fitore si ajo kundër rivalëve tuaj!
Ndjeni nxitimin e konkurrencës në Command & Conquer: Rivals, një RTS plot aksion me taktika strategjike të aftë për të kthyer valën e çdo beteje.
Merrni kontrollin e ushtrisë tuaj të personalizuar dhe pushtoni kundërshtarin tuaj në Luftën për Tiberium.
Bashkohuni me miqtë për të ndarë burimet në aleanca.
Krijoni kombinimin tuaj të këmbësorisë, tankeve, avionëve dhe më shumë për të mposhtur strategjinë e kundërshtarit tuaj në ndeshjet e shpejta e argëtuese PvP.
TROKIMI I FITORES ËSHTË TUAJA.
Në Command & Conquer: Rivalët, strategjia që qëndron pas aftësive tuaja përcakton fitoren ose humbjen.
Zgjidhni një Komandant për të udhëhequr forcat tuaja – secili ka aftësi të fuqishme që mund të ndikojnë në qasjen tuaj.
Personalizoni ushtrinë tuaj me kombinime fituese të këmbësorisë, tankeve, avionëve dhe më shumë.
Pastaj evoluoje atë për t'u lidhur me aftësitë unike të Komandantit tuaj, përpara se të lëshoni armë dhe automjete shkatërruese në beteja të shpejta dhe emocionuese PvP!.

Maybe You Like