Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)

Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)

Games Information

TitleInfo
OSAndroid 4.0.3 and up
Version1.5
File Size46.8Mb
File TypeAPK
PublisherVector Unit
PriceFree
MOD FeaturesUnlimited Coins

Descriptions

Beach Buggy Blitz (MOD, Monedha të Pafundme) - çfarë mund të jetë më mirë se garat dinamike dhe emocionuese për defekte? Garoni vetëm për defekte, tregoni kundërshtarëve tuaj stilin dhe shpejtësinë e vërtetë. Armatosni transportin tuaj me raketa-hedhës në shtëpi dhe nxirrni me grusht nga rruga, merrni pjesë në garat më të nxehta, merrni çmime të vlefshme dhe merrni vendet e para në tabelën e rezultateve të larta. Loja do t'ju kënaqë me grafikë me cilësi të lartë dhe kontrolle të shkëlqyera, të cilat mund t'i personalizoni për veten dhe pajisjen tuaj.

Screenshots

Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins)

Beach Buggy Blitz Video

Download Beach Buggy Blitz (MOD Unlimited Coins) APK for Android

Drejtoni karrocën tuaj të plazhit sa më larg që të mundeni në thellësitë e paeksploruara të një ishulli tropikal misterioz!
Kthehuni dhe thyeni një botë të mrekullueshme të detajuar dhe plotësisht të shkatërrueshme të mbushur me statuja Tiki, kasolle bari, gaforre gjigante, përbindësha llave...
madje yetis!Eksploroni plazhe të mbuluara nga dielli, shpella sekrete, këneta të mbuluara me mjegull, tempuj të rrënuar dhe vullkane shpërthyese në këtë kërkim të mbushur me aksione zbulimi dhe kaosi!.
Ndërtoni një koleksion përmirësimesh dhe fuqizuese që përmirësojnë performancën!
Zhbllokoni automjete të reja si makina muskulore Lightning dhe kamion përbindësh Rock Stomper.
Përmirësoni makinat tuaja dhe personalizoni punën e tyre të bojës.
Mblidhni karaktere të reja të çuditshme.
Zhbllokoni dhe përmirësoni fuqitë e mahnitshme si Boost-i me zjarr, Flluska e Monedhave me tastë monedhash dhe një mburojë që ju kthen në një forcë shkatërrimi të pandalshme për të shkatërruar gjithçka!.

Maybe You Like